Hapësire reklamuese

Rajoni

“Na ndihmoni, babi po na rreh”, policia mësyn në banës, gjenë shqiptarin duke dhunuar gruan

Shkruar nga Newsbomb
“Na ndihmoni, babi po na rreh”, policia mësyn në
Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali, ku një shqiptar ka ushtruar dhunë barbare ndaj fëmijëve dhe gruas së tij.

Djali i mitur 13-vjeç në gjendje të rënduar psikologjike ka telefonuar policinë dhe ka kërkuar ndihmë, duke thënë se babai i dhunon.

“Ejani, na ndihmoni, babai po na rreh”, ka qenë kjo telefonata që djali 13-vjeçar ka bërë në polici.   

Menjëherë policia shkoi në vendin e ngjarjes, ku gjeti dy fëmijët e mitur jashtë banesës duke qarë. Më pas kanë mësyrë në banesë, ku kanë gjetur 47-vjeçarin shqiptar duke dhunuar partneren e itj 42-vjeçare, po ashtu me origjinë shqiptare.

Fëmijët dhe gruaja janë dërguar në spital, ku kanë marrë ndihmën e duhur mjekësore dhe psikologjike, ndërsa dhunuesi ndodhet në paraburgim.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese