Hapësire reklamuese

Rajoni

Ish-deputeti shqiptar lirohet nga burgu: E vuajta dënimin si burrat!

Shkruar nga Newsbomb
Ish-deputeti shqiptar lirohet nga burgu: E vuajta dënimin si burrat!
Gani Geci

Ish-deputeti i Lëvizjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci ka fituar lirinë pasi ka përfunduar dënimin në burg. Pas daljes nga burgu, ish-deputeti Geci ka thënë se e ka përfunduar burgun siç “e kryejnë burrat”.

Ai u shpall fajtor për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit, më 4 gushtit 2014 në qendër të Skenderajt. Pas një sherri banal me viktimën, Gani Geci nxorri armën dhe qëlloi me 4 plumba në drejtim të tij.

Po ashtu rezulton se Gani Geci dhe i ndjeri Ruzhdi Shaqiri kishin pasur konflikt disa vjeçar.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese