Hapësire reklamuese

Rajoni

Ia hoqën kollaren kuqezi, reagon vajza e Jakup Krasniqit: Nga trupi mund t’ia zhvishni shqiponjën, por kurrë nga zemra!

Shkruar nga Newsbomb

Ia hoqën kollaren kuqezi, reagon vajza e Jakup Krasniqit: Nga trupi mund

Jakup Krasniqi nuk është lejuar të futet në seancën gjyqësore në Hagë m e kollaren kuqezi, pasi sigurimi e ka detyruar ta heq. 

Pas këtij incidenti ka reaguar vajza e Jakup Krasniqit, Gresa. Ajo e ka krahasuar babain e saj me Mic Sokolin, duke shkruar se nga trupi mund t’ia zhveshni shqiponjën, por kurrë nga zemra.

Postimi i plotë:

Mic Sokoli me gjoksin e tij kishte pritur gjylen e topit sepse dëshira per çlirim dhe liri ishte më e madhe se jeta prej zvarraniku.

Mic Sokolët sot, me gjoksin e tyre presin padrejtësitë e këtij shekulli ndonese mbi supet e tyre rëndojnë plagët e pa sheruara të një populli të shtypur e te vuajtur!


Mic Sokoleve sot, nga gjoksi mund nga t’ia zhveshni shqiponjën, por kurrë nga zemra!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese