Hapësire reklamuese

Rajoni

E TMERRSHME në Greqi, 46-vjeçari shqiptar godet brutalisht me levë hekuri partneren 25-vjeçare

Shkruar nga Newsbomb
E TMERRSHME në Greqi, 46-vjeçari shqiptar godet brutalisht me
Foto ilustruese

Një tjetër rast dhune në familje me protagonistë shqiptarë është regjistruar së fundmi në Greqi. Sipas mediave vendase mësohet se në Filiatra të Mesinisës, një 25-vjeçare është dhunuar brutalisht nga partneri i saj shqiptar.

46-vjeçari ka kërcënuar partneren e tij dhe më pas me një levë hekuri e ka goditur në këmbë dhe duar, duke i shkaktuar dëmtime të mëdha fizike. Shqiptari ra në prangat e policisë, ndërkohë e reja u dërgua në spital ku dhe iu dha ndihma  e parë.

Ajo u njoftua edhe për të drejtat e saj, mirëpo nuk pranoi asnjë prej tyre duke deklaruar se do të qëndrojë në shtëpinë e një të afërmi. Sakaq policia në banesën e çiftit gjeti dhe sekuestroi dhe levën e hekurit me të cilën 46-vjeçari dhunoi barbarisht partneren e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese