Hapësire reklamuese

Rajoni

E rëndë në Itali, “Smart-i” përplas për vdekje 56-vjeçaren shqiptare

Shkruar nga Newsbomb
E rëndë në Itali, “Smart-i” përplas për
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë është shënuar në Itali, ku ka ndërruar jetë një 56-vjeçare shqiptare.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, ku shqiptarja ka qenë duke ecur anës rrugës në Fano në provincën e Pesaros, ku përplas nga një makinë, tip “Smart”.

Bëhet me dije se Smart po drejtohej nga një grua e moshës 35-vjeçare, e cila ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përplasur shqiptare. Edhe pse 56-vjeçarja ka marrë ndihmën e parë, ajo ka ndërruar jetë për shkak të plagëve të rënda të marra.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese