Hapësire reklamuese

Rajoni

42-vjeçarja greke denoncon të dashurin shqiptar: Më dhunoi dhe me vodhi paratë

Shkruar nga Newsbomb
42-vjeçarja greke denoncon të dashurin shqiptar: Më dhunoi dhe
Policia greke

Një 27-vjeçar shqiptar akuzohet se ka dhunuar dhe vjedhur ish-partneren e tij 42-vjeçare.

Mediat greke shukruajnë se ish-partnerja e tij, më e madhe në moshë ka denoncuar në polici se 27-vjeçari e ka dhunuar dhe grabitur në fillim të muajit Maj në shtëpinë e saj në Selanik. Pas denoncimit menjëherë është lëshuar një  “urdhër arresti” nga organet hetimore të Selanikut, por rezultoi se shqiptari tashmë ndodhej në burg.

Policia në Selanik konstatoi se ai është i burgosur për një incident dhune në familje të ndodhur pak ditë pas rastit në fjalë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese