Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
0kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
31 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rajon

“E lëmë një takim për darkë?”, gazetari i kthehet deputetes që i përmendi emrin në intervistë: Bukuroshja paska qef…

Zëvendësdrejtori i Radio Televizionit të Kosovës, Mentor Shala, ka reaguar me gjuhë jo të përshtatshme ndaj deputetes së Listës "Guxo", Doarsa Kica-Xhelili, e cila...

Tërmet i FORTË në ishullin e njohur grek, krijohen dallgë të mëdha në det

Një tërmet me magnitutë 4.6 të shkallës Rihter është regjistruar sot në jug të ishullit të njohur grek, Rodos. Sipas Institutit Gjeodinamik, dridhja ishte...

“I thashë që s’e dua fëmijën tonë, dua ta lëndoj sa më shumë”, zbardhet ditari i 20-vjeçares Caroline: E kam nga hormonet

Një ngjarje e tmerrshme ajo e 11 majit, ku mbeti e vdekur në sy të foshnjes, 20 vjeçarja Caroline Krautz. Ishte burri i saj...

Pamjet e shoqërimit të 32-vjeçarit që vrau gruan, Policia e pajis me antiplumb nga frika se mos e vrasin (VIDEO)

Piloti 32-vjeçar Babis Anagnostopoulos pranoi mbrëmjen e djeshme se vrau bashkëshorten e tij, Caroline Krouts. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e 11 majit pas debateve që...

Komentuesi vë në siklet moderatorin grek: Si ndiheni që përmendët shqiptarët për vrasjen e Carolinës? (VIDEO)

Ngjarja tragjike që ndodhi në 11 maj në Greqi dhe që tronditi mbarë opinionin publik, dje u zbzardh përfundimisht. Bashkëshotri i saj 32-vjeçar pranoi...

Kosova vijon me ritme të mira, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit, 9 raste të reja me Covid-19

9 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë humbje jete. Ky është bilanci për 24 orët e fundit sa i përket situatës pandemike në...

Inskenimi i vrasjes së Caroline nga bashkëshorti, Komuniteti i Emigrantëve Shqiptarë: Jemi të tronditur, mediet greke të kërkojnë falje

Komuniteti i Emigrantëve Shqiptarë në Greqi ka shprehur dhimbje për vrasjen e 20 vjeçares britanike Caroline Krouts nga burri i saj grek Charalambos Anagnostopoulos,...

“Në shtator do të jetë gati”, Rama publikon pamjet nga punimet në stadiumin e Kukësit

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një video nga punimet që vijojnë në stadiumin e ri të Kukësit. Rama teksa poston...

“Pra Carolinën nuk e kanë vrarë shqiptarët”, Braçe: Krimi s’ka kombësi, media greke e mbytur nga steriotipet të kërkoj ndjesë

ZëvëndësKryeministri Erion Braçe ka reaguar për lajmin që tronditi Greqinë, ku pas shumë akuzave për shqiptarët, doli që Charalambos Anagnostopoulos është autori i ngjarjes së...

Babai e kërcënoi me pushkë, 25 vjeçari shqiptar e qëllon me thikë dhe i merr jetën

Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut, njoftoi sot se një vrasje ka ndodhur dje në fshatin Vraneshnicë të Kërçovës. Sipas policisë, djali...

Lajmet e fundit