Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
67 %
0.5kmh
75 %
Hën
15 °
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
E hënë, 12 Prill, 2021
spot_img

FOTO E DITËS

Ngrihet Gjykata Kushtetuese, presidenti Meta dekreton gjyqtarin e gjashtë

Pasi KED i dërgoi ditën e sotme dy emra, presidenti Ilir Meta ka emëruar Përparim Kalon si gjyqtar të Gjykatës Kushtetuese. ...

Foto e Ditës

Kryeministri Rama ka lajmëruar pak më parë nënshkrimin e Memorandumit të bashkëpunimit ekonomik me nënsekretarin amerikan të SHBA Keith Krach, dhe nënshkrimin e...

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img