Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Radhimë/ Shoferi shmang mjetin me shpejtësi “skëterrë”, përplas dy makina të parkuara anës rrugës dhe i bën copash (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Radhimë, ku janë përfshirë disa automjete. Paraprakisht, mësohet se shkak për aksidentin është bërë dalja nga rruga e një prej mjeteve, e cila ka devijuar për të shmangur përplasjen me një automjet tjetër që lëvizte me shpejtësi.

Si pasojë e daljes nga rruga, mjeti që ka devijuar është përplasur me dy mjete të tjera të parkuara, në anë të rrugës.

Fatmirësisht nuk raportohet për lëndime në njerëz, por vetëm të konsiderueshme materiale. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img