Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Radhë kilometrike mjetesh në Llogara, aksidentohet një autobus dhe dy makina të vogla, VIDEO: Shoferët të bllokuar në mesin e vapës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident në Llogara ka bërë që qindra drejtues mjetesh e pushues të bllokohen në rrugën për në plazhet e jugut. Newsbomb.al ka siguruar videon e aksidentit, ku shihet një autobus dhe dy mjete të vogla, të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën.

Shkaku nuk dihet ende, ndërsa në vendngjarje ndodhet dhe Policia Rrugore.

Për shkak se është fundjavë dhe shumë qytetarë i drejtohen jugut të vendit për të kaluar pushimet, radha në këtë aks i ka kaluar më shumë se tre kilometra. Me problematike situata bëhet dhe për shkak të pikut të vapës, sepse në makina ka familjarë të moshuar dhe fëmijë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img