Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Radhë kilometrike makinash, trafik i rënduar në Vlorë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasditen dhe mbrëmjen e sotme në Vlorë, është krijuar trafik i rënduar.

Siç shihet në video, automjetet dhe qytetarët kanë mbetur të bllokuar për shkak të trafikut kilometrik që është krijuar.

Mesa duket trafiku është krijuar pasi qindra qytetarë kanë zgjedhur bregdetin jugor për të kaluar fundjavën dhe pushimet.

Siç shihet automjetet duan kohë që të shkojnë në destinacion, qytetarët do të duhet të presin në makina edhe pse temperaturat janë të larta.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img