Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Ra nga taraca e Pallatit me Shigjeta, e reja punonte në Spitalin Ushtarak (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mediat kanë shkuar pranë vendit të ngjarjes tek Pallati me Shigjeta, aty ku humbi jetën e reja Klaudia Pajo, e cila ra nga pallati.

Policia tha se e ndjera ishte rreth 35 vjeçe, por fqinjët thonë se ishte më e re, rreth 27-28. Vajza nga Kuçova që punonte në Spitalin Ushtarak hipi në taracën e Pallatit me Shigjeta dhe u hodh, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Banorët thanë për Faxneës se e reja nuk banonte aty, por te pallati ngjitur dhe se vuante nga depresioni. Hetuesit po punojnë për zbardhjen e kësaj ngjarje të rëndë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img