Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Ra nga autobusi dhe ndërroi jetë, policia e Elbasanit sqaron ngjarjen: Shoferi kreu manovra të rrezikshme, 47-vjeçarja u rrëzua (DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka sqaruar rrethanat e aksidentit të rëndë ditën e djeshme në Elbasan, ku humbi jetën një 47-vjeçare.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Tregan, Elbasan, ku drejtuesi i mjetit shtetasi D.P., 49-vjeç, ka kryer manovra të rrezikshme me autobusin e tij dhe si pasojë është rrëzuar nga autobusi pasagjerja shtetasja M. K., 47 vjeçe.

47-vjeçarja ka marrë plagë të shumta dhe si pasojë ka ndërruar jetë në spital.

Policia ka arrestuar shoferin dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Është arrestuar D. P., 49 vjeç, banues në Elbasan, pasi në fshatin Tregan, Elbasan, duke drejtuar mjetin autobus ka kryer manovra të rrezikshme dhe për pasojë është rrëzuar nga autobusi pasagjerja shtetasja M. K., 47 vjeçe, banuese në fshatin Jagodinë, Elbasan, e cila për shkak të plagëve të marra ndërroi jetë në spital”, ka njoftuar policia. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img