Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Ra në liqen me kamion, nxirret trupi i pajetë i shoferit 37-vjeçar (Emri)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f08083f120fe4085a5c854b687c37adb

Pas disa orësh kërkime, është nxjerrë i pajetë shoferi 37-vjeçar që ra me kamion në liqenin e Kukësit.

Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e sotme, pak orë pas një tjetër ngjarje tragjike po në këtë liqen ku humbi jetën një 16-vjeçar që kishte hyrë për t’u larë.

Pas disa orësh kërkime, polumbarët e Renea-s kanë gjetur trupin e pajetë të Ferit Lleshit, 37 vjeç.

“Polumbarët e Reneas pas disa orësh kërkime gjejnë dhe njerrin trupin e pajetë të shtetasi F.Ll., i cili duke drejtuar mjetin tip kamion,  doli nga rruga dhe ra në liqen,” njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img