Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
52 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
13 °
E martë, 29 Nëntor, 2022

Ra në humnerë, polumbarët dhe Forcat e Ushtrisë rinisin kërkimet, dyshohet se trupi mund të…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe gjatë ditës së sotme Polombarët e RENEA-s vijojnë kërkimet në grykën e Skuranës në lumin Erzen, për gjetjen e trupit të 20 -vjeçarit Xhorxho Seferi.

Dyshohet se tupi mund të ketë mbetur nëpër guva.

Për kërkimin e trupit të Seferit janë angazhuar Polumbarë dhe Forcat e Ushtrisë.

Forcat e Ushtrisë kanë bërë shpërthime për të devijuar rrjedhën e lumit.

Xhorxho Seferi dhe miki i tij i cili u shpëtua ditën e ngjarjes, ishin duke eksploruar ‘Shpellën e Pëllumbasit”.

 

Më shumë
spot_img
spot_img