Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Qytetarja përlotet nga surpriza e Bashës, kryedemokrati i dërgon një buqetë me lule për ditëlindje (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2e779bfaabda6fd224f4f667404ca8c1

Lideri demokrat Lulzim Basha ka befasuar një qytetare në Tiranë, pasi i ka dërguar një buqetë me lule në ditën e saj të lindjes.

Zonja e quajtur Drita, e përlotur nga surpriza, ka falenderuar Bashën për surprizën e tij, ndërsa shprehet kryetari i PD, buron vetëm mirësi  dhe dashuri.

Ajo ka zhvilluar edhe një bisedë telefonike me kryedemokratin, ku i uron të jetë kryeministri i ardhshëm i Shqipërisë.

“Përshëndetje kryetar. Faleminderit shumë për buqetën, ishte shumë emocionuese për mua. Ishalla vitin tjetër me Shqipërinë ashtu siç kemi qëndruar 8 vite bashkë, ishalla ditë më të mira dhe bashkë me ty kryeministër. Shumë faleminderit për mbështetjen tënde gjithë këto vite”, i thotë zonja Bashës në telefon.

Më shumë

spot_img
spot_img