Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Qytetarja ndal Bashën në mes të rrugës: Zoti ta zbardhtë faqen, siç e ke (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ed97bfd0b487e5488bdcb385a2bf5c30

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha vijon punën e tij në terren, ku çdo ditë takon qytetarë të ndryshëm dhe ndan me ta shqetësimet e përditshme që ka vendi.

Së fundmi kreu demokrat ka publikuar një video në “facebook”, ku shihet që ndalohet në mes të rrugës nga një qytetare e moshuar, e cila e simpatizon shumë, e falenderon dhe i uron të mirat.

“Zoti ta zbardhtë faqen, siç e ke”, i thotë ajo Bashës. Ndërkohë lideri i opozitës shkruan mbi videon e publikuar: Së bashku do të sjellim ndryshimin dhe Shqipëria do të fitojë!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img