Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
35 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Qytetarja “detyron” Grida Dumën të rrijë për drekë në shtëpinë e saj: Nuk ke për të ik pa e provu çfarë kam bërë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

377c6c67b89b2c9a5c3ac189567f65b9

Drejtuesja politike e Partisë Demokratike për qarkun e Tiranës, Grida Duma, vazhdon takimet em qytetarët, ku ditën e sotme ka shkuar në familjen e zonjës Bukurie.

Në një postim të bërë në rrjetet sociale, ish-deputetja e PD tregon se zonja e shtëpisë nuk e ka lënë të largohet pa e provuar se çfarë ajo kishte gatuar për drekë.

Edhe Grida Duma nuk e ka zhgënjyer, duke i shërbyer vetë vetes dhe ka provuar ushqimet e zonjës Bukurie.

Postimi i Grida Dumës:

“Nuk ke për të ik pa e provu çfarë kam bërë” – kështu më tha Bukuria.

“Do ta provoj se sben” – i thashë “dhe do ta marr vetë e do ulem aty”.

“Shyqyr që na mbushët shtëpinë se të tre fëmijët i kam jashtë!”

U largova  me ndjesitë më të bukura!

Screenshot_9.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img