Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Qytetari nxirret nga shtëpia varur si “spiderman”, ngjarje e pazakontë dhe e frikshme në Tiranë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

617c8b44f19c662f27a934fa1f19675f

Një ngjarje tërësisht e pazakontë dhe me nivel të lartë rrezikshmërie kjo që shikoni në video. Një qytetar ka mbetur i bllokuar në banesë dhe ka telefonuar policinë e forcat zjarrfikse  por pasi nuk ka marrë asnjë përgjigje pozitive është detyruar të thërrasë këtë vinç për të dalë nga shtëpia. Të gjithën e ka filmuar duke e dërguar më pas në faqen sociale “Jeta osh qef”.

“Pershendetje. Ky qe shikoni te varur si Spider Man jam vet une qe po ju dergoj kete video.
Me ishte bllokuar dera nga brenda dhe nuk e hapia dot. Gjeja e pare qe me vajti ndermend,qe mund te me ndihmonte ishte policia.
I mora ne tel dhe me than mer zjarrfiksin. E mora ne tel zjarrfiksin Tirane ne nr 042233333 qe ma dha 129 se 128 nr qe ne te gjithe dime per zjarfikesit nuk ekzistonte si nr. Dhe itregova per problemin tim dhe ju kerkova ndihme. Pergjigja qe mora ishte Zjarrfiksi vihet ne sherbim vetem ne rast se rrezikohet jet njeriu. Ne te kundert zbehet asgje dhe ma mbyllen tel. Ne kete hall skisha cbeja me,vajta mora kete vinxh dhe u bera vet Spider Man. Ja rilindja jone ku ne bote zjarrfikesi i vihet ne sherbim dhe nje mace dhe nje zogu qe ka nevoj per ta. TURP per te shkretet ne qe paguajm taksat qe ata te marrin rrogat. E ne fund nuk marrim asgje.” Shkruan qytetari.

{mp4}28192{/mp4}

Më shumë

spot_img
spot_img