Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
64 %
2.1kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
18 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Qytetari ngjitet në majë të shtyllës së tensionit të lartë me flamurin e PD, Xhelal Mziu publikon videon: Ia vlen të rrezikosh për të ngritur të mirën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një qytetar nga Mati është ngjitur në majë të një shtylle të tensionit të lartë për të vendosur flamurin e Partisë Demokratike, duke rrezikuar edhe jetën.

Video është publikuar nga kandidati për deputet i PD-së, Xhelal Mziu, i cili thotë se ia vlen të rrezikosh për të ngritur të mirën dhe për të ulur të keqen.

“Për të ngritur të mirën dhe për të rrëzuar të keqen ia vlen të rrezikosh.

E keqja do të marrë fund me 25 prill. Të gjithë bashkë do ta ndryshojmë Dibrën, Matin, Bulqizën dhe gjithë Shqipërinë. Shembullin na e jep ky qytetar Matjan”, shkruan Xhelal Mziu.

spot_img

Më shumë

spot_img