Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Qytetari nga Paskuqani i thur vargje Shqipërisë, Spiropali nuk mban dot të qeshurën dhe publikon videon: Përse tërbohet Ilir Meta

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7232d09fb6fb70af937aa85dc248ee69

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka postuar një video ndryshe pak minuta më parë në rrjetet sociale.

Spiropali shfaqet pranë një zotërie të quajtur Ramadan, i cili i ka kushtuar një poezi Shqipërisë ku përmend edhe presidentin Ilir Meta.

“Unë thërras e ulërij, Shqipëri tungjatjeta, këtë përgjigje ma jep ti, pse tërbohet Ilir Meta”, dëgjohet të thotë qytetari nga Paskuqani, ndërsa Spiropali nuk e ka mbajtur dot të qeshurën.

“Dëgjojeni mokrarin Ramadan në Paskuqan”, shkruan krahas videos ministrja.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img