Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Qytetari në Vlorë paralajmëron zonjat: Më keni marrë qenin padashje, ma ktheni ose… (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fenomeni i vjedhjes është kthyer në një shqetësim për qytetarët e Vlorës dhe jo vetëm.

Një person ka njoftuar se dy zonja i kanë vjedhur qenin pranë kopshtit “Dream Islan” në Vlorë. Ai u bën thirrje atyre përmes publikimit të njoftimit që t’i kthejnë qenin që ndoshta ia kanë marrë pa dashje, para se ai të bëjë denoncimin në polici, bashkë me videon, ku sipas tij shihen qartë qytetaret duke marrë qenin.

Të zotët e qenit luten që ato t’ua kthejnë, duke vënë në dispozicion dhe numrat e telefonit përkatës të tyre, ku ato mund të telefonojnë dhe më pas të kthejnë qenin tek pronari.

qeni
Qeni që është “vjedhur”

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img