Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Qytetari i shkruan Ramës, Paloka tallet keq: QINE PËR QINE…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti i Partisë Demokratike është tallur keq me një qytetar që i ka uruar fitoren në zgjedhjet e 30 qershorit kryeministrit Edi Rama.

Paloka ka publikuar në profilin e tij në Facebook komentin e një qytetari, të cilin e quan rilindasi Spiroballa.

‘Rilindasi Spiroballa uron ‘komandantin e legjionit te nderit te Shqiperise’, ‘skenderbeun’, ‘liderin suprem’ te fitoje si Kim Jongu; ‘QINE PER QINE’, shkruan ish-deputeti, teksa e ironizon për të shkruarën plot gabime, ndërkohë Ramën e cilëson si komandant të legjionit të nderit, lider suprem dhe Skënderbe.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img