Hapësire reklamuese

Politikë

Qytetari i ankohet për zjarrin në ullishten e tij, Çako e fyen dhe largohet me makinë (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Qytetari i ankohet për zjarrin në ullishten e tij, Çako e fyen

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dënuar ashpër veprimin e Drejtorit të Emergjencave Civile, Haki Çako ndaj një qytetari të Beratit.

Në një video të shpërndarë në profilin e Berishës në Facebook, dëgjohet se Haki Çako e quan “legen” qytetarin Adriatik Selami, i cili po i ankohej Çakos se ullishtja e tij në fshatin Remenicë të Beratit po i digjej.

Ajo çka bie në sy, është se e gjithë ngjarja ndodh në sytë dhe veshët e kryetares së PS në Berat, Valbona Zylyftari.

© credits facebook.com/SaliBerisha

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese