Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Qytetari bërtet “Rama ik” nga ballkoni, kryeministri: Mos biesh se s’ja vlen për Lulin, kujdes patronzhistët të shikojnë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme po zhvillon një takim në njësinë 2 në Tiranë.

Teksa ka mbajtur fjalën e tij, Rama është përballur me një qyteta , i cili nga ballkoni ka thirrur “Rama ik”.

Kryeministri i është drejtuar qytetarit duke i thënë “kujdes se di bish nga ballkoni”.

“Oou ouu ore unë nuk iki, kujdes mos biesh ti. Se nuk ia vlen që të biesh për Lulin. Kujdes se patronazhistët të shikojnë. Hajde futu brenda tani, bravo bëni detyrën. Këtë kanë Rama ik dhe ikin vetë,” tha Rama.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img