Tirana
overcast clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1.5kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Qytetarët protestojnë kundër rritjes së çmimeve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Qytetarë të shumtë u mblodhën pasditen e djeshme para Kryeministrisë për të protestuar kundër rritjes së çmimeve në vend.

Protestuesit marshuar me çadra, ndërsa shihej një pjesëmarrje e e ulët e qytetarëve, pasi moti me shi nuk i favorizoi. Ataaa zgjodhën të marrin me vete tenxhere dhe lugë si një simbol i rritjes së çmimeve të produkteve të gatimit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img