Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Qytetarët në karantinë për shkak të masave anti-COVID, ministrat dhe deputetët kosovarë zgjedhin Shqipërinë për të kaluar fundjavën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Rritja e numrit të infektimeve bëri që qeveria e Kosovës të vendosë masa shtrënguese për qytetarët, të cilët e kanë lëvizjen e kufizuar për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.

Por minister dhe deputetët e Kosovës kanë vendosur ta kalojnë fundjavën në Shiqëri, duke iu “shmangur” karantinës.

Ministri i Infrastrukturës, Liburn Aliu, ka publikuar foto së bashku me kandidatin për deputet të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri, Bojken Abazin dhe këshilltaren komunale në Kuvendin Komunal të Vitisë, Liridona Bislimin.

Deputeti i Vetëvendosjes Valon Ramadani po qëndron në Tiranë, ku ka psotuar edhe një foto dhe shihet se është në shoqërinë e zyrtarit të VV-së në Shqipëri, Arbër Zaimin. 

Screenshot 6 17
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img