Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Qytetarët mbushin makinat me ushqime e pije për policët në Veri të Kosovës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të shumtë kanë qenë atë qytetarë të cilët kanë vendosur që të dërgojnë ushqime për policët e Kosovës, pas vaktit të varfër që u publikua ditën e djeshme me të cilin ushqehen policët.

Në disa foto të cilat qarkulluan në rrjet dje shihej një çantë shumë e varfër e cila mbante një copë bukë, një pashtetë të lirë dhe një jogurt të lirë dhe e cila po iu shërbehet policëve të Kosovës në Bërnjak.

Një pamje e tillë ka prekur shumë qytetarë, të cilët janë shprehur të indinjuar me ushqimin që u shërbehet Policëve të Kosovës, ndërkohë që ata po përballen me protestuesit serbë dhe me strukturat e dyshimta kriminale në veri për shkak të vendimit për reciprocitet në targa.

Prandaj dhe qytetarët kanë dërguar për policët pije dhe ushqime të shumta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img