Hapësire reklamuese

Aktualitet

Qytetarët mbushin bregdetin e Durrësit, vizitorët nga Tirana rëndojnë trafikun e qytetit

Shkruar nga Newsbomb
Qytetarët mbushin bregdetin e Durrësit, vizitorët nga Tirana

Ngritja e temperaturave ka bërë që qytetarët të dalin për një shëtitje këtë të diele.

Qytetarët nga Durrësi, por edhe nga Tirana, të cilët kanë "pushuar" bregdetin.

Baret dhe restorantet buzë detit kanë qenë të mbipopulluara, pa respektuar asnjë masë anti-Covid.

Durrësi është përballur edhe me një trafik të rënduar për shkak të numrit të lartë të vizitorëve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese