Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Qytetarët i ankohen për rritje taksash, Rama publikon këtë VIDEO

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

E ndërsa qytetarët i janë ankuar për rritje taksash, kryeministri Rama ka publikuar një video. Në videon e publikuar pak më parë nga Rama duket se me këmbëngulje do të vërtetojë se pretendimet e qytetarëve nuk janë të vërteta.

Teksa uron të gjithë ndjekësit për një ditë të mbarë, Rama publikon një pasqyrim që sipas tij biznesi i vogël nuk është prekur nga rritja e taksave.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë pasqyrë të ULJES SË RE TË TAKSAVE për biznesin e vogël, Shoqëritë e Bashkëpunimit Bujqësor dhe investimet në Agroturizëm apo në Energjinë Diellore, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan ai.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img