Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Qytetarët e ngacmojnë me mesazhe, Erion Braçe nuk përmbahet: Rracën dhe pa asnjë mungesë, hale!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mesazhet më sipër i publikon ish-kryeministri Sali Berisha, dhe thotë se numri dy në Qeverinë Rama, Erion Braçe, ka ofenduar komentuesit. Kjo në fakt nuk është hera e parë, pasi edhe më herët zv.kryeministri është ngacmuar me mesazhe nga qytetarët dhe ndjekësit në rrjetet sociale.

Këtë herë, bie në sy fjalori i përdorur nga Erion Braçe. Në një rast ai ofendon rëndë një qytetar/e, duke i shkruar:

Qytetari: Pa fije turpi me shave me rob dhe ma bere bllok. Fundrrin

Braçe: Hale si ty kane vertet mbiemrin qe meritojne; edhe nje here rracen dhe pa asnje mungese, hale!!

Qytetari: Nje zavendes kryeminister si ti

Në një rast tjetër, një vajzë pretendon se është ofenduar nga Erion Braçe pasi ka komentuar për cilësinë e rrugëve në Lushnjë. Ajo thotë se zv.kryeministri i hapur profilin dhe pasi i ka parë fotot, i përgjigjet: Më mirë se të frysh buzët para pasqyrës së telefonit është.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img