Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

Qytetarët e gjetën në mes të rrugës në Kuçovë, ja kush është 46 vjeçari që mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme

spot_img

Lajme të ngjashëm

Admir Bejo është personi i cili mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme në lagjen “1 Maji”, në Kuçovë. Më herët u bë me dije se në këtë u dëgjuan të shtëna me armë, ndërkohë vetëm pak minuta më pas banorët gjetën 46 vjeçarin të plagosur në rrugë.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërkohë Bejo është dërguar në spital dhe ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img