Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Qofte suedeze dhe…”, ja çfarë do t’i servirë për darkë bashkëshortja Lulzim Bashës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasioni për gatimin mesa duket është një ndër gjërat primare të Aurela Bashës.

Bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha herë pas here ndan me ndjekësit foto dhe video nga momente të gatimit.

Pas nuk ngelet as lideri i PD, i cili pak kohë më parë u shfaq duke gatuar në kuzhinë, megjithëse nuk e dimë nëse ishte video e qëllimshme reklame për figurën e tij apo Basha vërtet gatuan. Këtë mbrëmje Aurela ka zgjedhur një gatim ndryshe, që do t’i servirë familjes së saj.

“Darkë: qofte suedeze, pure me patate dhe sallate ajsberg”, shkruan Aurela Basha krahas fotos së postuar në Instagram.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img