Tirana
clear sky
30.9 ° C
30.9 °
30.9 °
33 %
2.6kmh
3 %
Mër
31 °
Enj
30 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
26 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

“Qoftë larg të ndërhyjmë në punët tuaja”, Balla i përgjigjet Alibeajt: I gëzofshi dhe i paçi për vite me radhë këto probleme!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla sqaroi deputetët e PD për ndërhyrjen në replikat për përjashtimin e deputetëve nga grupi parlamentar i PD.

Në fjalën e tij ai thë se PS nuk ndërhyn në punët e brendshme të PD dhe se nuk ka ndërmend të bëjë zëdhënëin e tyre, ashtu siç e cilësoi deputeti Flamur Noka pak më parë.

Balla: Qoftë larg që të hyjmë në punët tuaja i gëzofshi, i paci për vite me radhë këto probleme, por ndërhyrja ime për procedurë kishte të bënte me praktiken e konsoliduar parlamentare. Bëra gabim që ndërhyra dhe Noka më etiketoi se po mbroj atë PD apo po bëj dhësënsin e PD, as e kam ndërmend, ju e gëzofshit se çfarë u ka gjet, ne duam vetëm të punojmë me çështje të rëndësishme.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img