Tirana
broken clouds
19 ° C
19 °
19 °
59 %
2.6kmh
75 %
Mër
18 °
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
27 °
E mërkurë, 5 Maj, 2021
spot_img

Qeveria nuk ndalet edhe gjatë numërimit të votave, siguron doza të tjera të vaksinës Pfizer, Manastirliu: Mbërrijne sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

Procesi i numërimit të votave vazhdon në të gjithë vendin, ndësa qeveria po vijon punën për vaksinimin masiv të gjithë qytetarëve.

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur se ditën e sotme në vendin tonë do të mbërrijnë 8190 doza të vaksinës Pfizer.

#VaksinimiNukNdalet në çdo cep të vendit, për mbrojtjen e jetës dhe shëndetit të qytetarëve 🇦🇱

🧪 Sot mbërrijnë edhe 8190 doza të vaksinës Pfizer, teksa janë 711,740 doza vaksine të mbërritura në vend 🙌🏼”, shkruan Manastirliu në Facebook.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img