Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Qetësohu o zemra, do ta fitosh”, Donaldi motivon Luizin pak ditë para finales së madhe (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
“Qetësohu o zemra, do ta fitosh”, Donaldi motivon Luizin pak
Dy protagonistët e edicionit të kaluar të “Big Brother VIP”, Donald Veshaj dhe Iliri Shaqiri kanë surprizuar mbrëmjen e djeshme katër finalistët, duke hyrë në shtëpinë e BBV. Ata kanë darkuar me katër banorët Efin, Luizin, Kristin dhe Deamishel.Donaldi dhe Iliri herë pas herë kanë motivuar banorët duke iu thënë tërthorazi se janë bërë viral në rrjetet sociale dhe kanë fituar simpatinë e publikut. Madje në një moment Donaldi u dëgjua teksa i tha Luizit që të shijonte ditët e fundit të kësaj aventure i tha se ‘ai do ta fitonte’. “Po lëre ore, qetësohu o zemra ime, ç’ke ore, do ta fitosh zemra”, i tha Donaldi-Luizit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese