Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Qeshi me Prokurorin e Përgjithshëm, gruaja rrezikon një vit burg

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e paprecedent ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku një grua rrezikon të dënohet pasi qeshi me Prokurorin e Përgjithshëm.

Gruaja, emri i së cilës nuk bëhet publik, është shpallur fajtore tashmë me akuzën e “sjelljes së çrregullt” dhe rrezikon të dënohet deri në një vit burg.

Ajo ka qeshur gjatë momentit të zgjedhjes së Jeff Sessions si Prokuror i Përgjithsëm i SHBA-ve.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img