Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

“Qeros kemi lind t’gjith o çuna”, Edi Rama publikon VIDEON duke u qethur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama publikon në rrjetet sociale një video të tijën duke u qethur. I njohur për videot dhe fotot humoristike që shpërndan, Rama këtë herë ka ndarë videon e tij.

“Qeros kemi lind t’gjith o çuna”, shkruan Rama krah videos, të cilën e shoqëron me një figurë (emoji) duke shkelur syrin.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img