Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

“Qepja e vajzave”, gazetari ja thotë “troç” Inës: Nuk kam bërë s*ks me ty, por të dua! Kur u martova nuk e pyeta gruan je e virgjër apo jo

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari kosovar, Milaim Zeka gjatë një diskutimi në emisionin “Abc e pasdites” ka folur mbi njohjen e tij me bashkëshorten dhe për fenomeniin e “rivirgjërisë” së vajzave.

Gjatë ditëve së sotme shumë vajza shpenzojnë mijëra euro për riqepjen dhe në lidhje me këtë gjë Zeka tha se është skandaloze.

Ai tha se kur njohu bashkëshorten e tij nuk e pyeti nëse “është e virgjër apo jo”, pasi sipas tij dashuria nuk është te virgjëria.

Pjesë e panelit ishte dhe Ina Kollçaku të cilës Zeka u drejtua se ndonëse nuk ka kryer marrëdhënie me të e do, pasi dashurinë ai e sheh te shoqet, vajzat dhe te të gjithë njerëzit.

 “Ajo riqepja që thatë ju është skandaloze, por është e detyrueshme dhe prishen për shkak të virgjiniteti. Për t’ju përgjigj, po nisem nga vetja. Gruan time për herë të parë nuk e pyeta e je virgjër, a ke te dashur, sepse unë besoj të dashuria.  Kurrë se kam menduar virgjërinë e gruas….Unë kurrë s’kam bërë seks me Inën, por e du shumë. Dhe unë dashurinë e shoh te shoqet, vajzat te të gjithë njerëzit”, tha Milaimi.

Për fat të keq pjesa më e madhe meshkujve shqiptar e shohin dashurinë me virgjerinë dhe vetëm me marrëdhëniet seksuale.

 Milaimi shtoi se po ti na heqesh rrobat moderne mashkullit shqiptar është  si me jetu në Afganistan.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img