Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Qentë le të lehin…”, ironi dhe “përplasje” virtuale mes Donaldit dhe Luanës për klikimet

Shkruar nga Newsbomb
“Qentë le të lehin…”, ironi dhe
Moderatoja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca prej disa ditësh është në qendër të mediave për shkak të rikthimit në ekran pas një kohe të gjatë shkëputjeje. Mirëpo teksa moderatorja është kthyer në ekran, kanë nisur edhe “përplasjet” virtuale. Duket se gjithçka nisi me një video të Donaldit, i cili ironizoi moderatoren e “Zemër Luana”, për klikimet dhe videot e saj falenderuese ndaj fansave. Luana hyri ‘live’ në Instagram duke u shprehur mirënjohëse për mirëpritjen e tyre, dhe pikërish për këtë ka ironizuar edhe Donaldi. “Hej si jeni? Kush e do një video për dashurinë që më jepni, për statistika, për klikime e për kështu gjërash. Apo jo? Më mirë jo, e lëmë, e lëmë”, dëgjohet duke thënë Donaldi në video. E për këtë e pati një reagim edhe Luana, e cila postoi një foto dhe shkruante “Qentë le të lehin, karvani ecën përpara”. Luana pati edhe mbështetjen e menjëhershme të Beatrix Ramosajt, ish e dashura e Donaldit, e cila reagoi në komente. “Vajzë, tregoju si bëhet” ka shkruar Beatrix Ramosaj.  
 
View this post on Instagram
 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese