Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Qeni i pret rrugën makinës në Fushë Krujë, shoferi devijon dhe përplaset me një mjet tjetër, tre të plagosur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotme në Fushë Krujë, ku janë përplasur dy mkaina.

Bëhet me dije se makinës i ka dalur para një qen, në mënyrë që ta shmangë shoferi ka devijuar duke u përplasur kështu me një mjet me targa kosovare.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur tre persona. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ndërsa të plagosurit janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Foto nga aksidenti

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img