Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Qeni i Joe Biden kafshon punonjësin e Shtëpisë së Bardhë, hera e dytë këtë muaj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Qeni tre vjeçar i Presidentit të SHBA, Joe Biden, Major ka qenë i përfshirë në një tjetër incident në Shtëpinë e Bardhë, i dyti për këtë muaj.

Qeni i presidentit të BE i është sulur një punonjësi dhe e ka rrëzuar atë në tojë, teksa kishte dalë për një shëtitje, tha Michael LaRosa, sekretari i shtypit të zonjës së parë Jill Biden.

albsig

Ai tha se qeni ishte akoma duke u përshtatur me mjedisin e tij të ri, duke shtuar se personi u pa nga stafi mjekësor, dhe nuk pati lëndime.

Në fillim të këtij muaji, Majori kafshoi një anëtar të stafit të sigurisë, sipas mediave të huaja.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img