Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
spot_img

Qeni fle para lokalit me posterat e PD, Rama publikon foton dhe bën komentin epik: Gjumi është ngjitës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama dihet tashmë se kanalin e komunikimit “Instagram” apo “Facebook” e përdor jo vetëm për të treguar punën e tij dhe qeverisë, por edhe për të publikuar gjëra me karakter humoristik.

Edhe kësaj here Kreu i Qeverisë, ka publikuar një foto ku shihet një qen që fle para lokalit me posterat e PD.

“Gjumi është ngjitës”, shkruan Rama në postimin e tij duke ironizuar kështu kreun e PD-së Lulizim Bashën.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img