Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
2.1kmh
75 %
Enj
26 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Qeni antidrogë u bën “gjëmën”, kapet autoambulanca duke transportuar 30 kg marijuana, në pranga dy persona

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7dcad1a2036b73254a24319500a64efc

Policia italiane ka arrestuar dy persona të cilët po transportonin drogë me autoambulancë.

Mediat italiane bëjnë me dije se në pranga ka rënë një 39-vjeçari Francesco Minissale dhe 45-vjeçari Gregorio Fiumara.

Bëhet me dije se personat në fjalë kanë rënë në pranga pasi qeni antidrogë arriti të sinjalizonte drogën në autoambulancë. Në autoambulancë ishte fshehur rreth 30 marijuana, e cila ishte e paketuar në disa qese.

Mbi ta rëndon akuzat e trafikimit të lëndëve narkotike.

Screenshot_12.pngScreenshot_13.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img