Hapësire reklamuese

Aktualitet

Qendra e Tiranës ka energji, OSHEE: Ekipet janë në terren, po riparojmë defektin

Shkruar nga Newsbomb

Disa zona të rëndësishme në kryeqytet kanë mbetur mbrëmjen e sotme pa energji elektrike. Shkak është bërë një defekt në transformatorin në nën stacionin te Hotel ‘Tirana’, në qendër të qytetit.

Për këtë arsye, rruga e ‘Myslym Shyrit’, e ‘Durrësit’, e ‘Kavajës’ dhe zona e ish-bllokut kanë mbetur pa energji elektrike.

OSHEE me anë të një deklarate sqaron se ka zbritur në terren ekipet për të riparuar defektin dhe rikthimin sa më shpejt të energjisë për banorët në këto zona të Tiranës. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese