Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Qëlloi për vdekje 25 vjeçarin në Shkodër, togat e zeza lënë në burg Mark Kodrën, autori nuk shfaq pendesë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për 47 vjeçarin Mark Kodra, autor i vrasjes së 25 vjeçarit Emiljano Ndou tre ditë më parë. Ngjarja ndodhi për motive banale.

Trupa gjykuese ka vendosur që Mark Kodra të qëndrojë në burg, si masë paraprake.

Kujtojmë se, Mark Kodra prej një jave kishte konflikte me fqinjin e tij Emiljano Ndou pasi e akuzonte se i ngacmonte vajzat dhe i kishte rrahur dhe djalin. Mbrëmjen e 28 Majit, babai i 7 fëmijëve qëlloi me breshëri kallashnikovi teksa 26 vjeçari kalonte me motor para shtëpisë së tij.

“Ajo punë është bërë, çfarë ka ndodhur ka ndodhur”, ka thënë Mark Kodra para Gjykatës, duke mos shfaqur shenja pendese.

Lexo edhe: Del FOTO: Ky është 25 vjeçari që u vra në Shkodër

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img