Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Qëlloi një person me shkop bejsbolli dhe thikë, dënohet 23 vjeçari shqiptar në Britani (EMRI-FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

 Një 23-vjeçar shqiptar në Britani është dënuar nga gjykata e Oksfordit me 22 muaj burg, pasi rrahu një person brenda një dyqani. Mediet e huaja kanë publikuar një foto nga momenti ku shihet shtetasi Argjend Canaku, i cili është me një shkop bejsbolli në dorë.

Ngjarja ka ndodhur më 14 gusht të këtij viti dhe dyshohet se shkak është bërë prishja e pazareve të drogës. I riu shqiptar me shkopin e bejsbollit dhe me thikë në dorë, ndoqi një grup personash brenda një dyqani, ku goditi njërin prej tyre.

Sipas mediave të huaja, shënjestra, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, e ka goditur i pari shqiptarin.23-vjeçari është arrestuar edhe më herët për trafik droge në Britani.

Më shumë


spot_img

spot_img