Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
90 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
11 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Qëlloi me thikë shtatë herë një person, arrestohet 48-vjeçari shqiptar në Itali

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akzuohet se ka qëlluar me thikë një person tjetër.

Mediat e huaja bëjnë me dije se shqiptari 48 vjeç, ka qëlluar me thikë një shtetas rumun rreth 62 vjeç në zonën e Ladispolit.

Mësohet se shqiptari, sic shkruajn mediat e huaja pa asnjë arsye ka qëlluar shtatë herë me thikë rumunin.

Skena ka ndodhur në një ambient publik dhe është parë nga shumë persona. Policia ka bërë të mundur arrestimin e 48 vjeçarit shqiptar, identiteti it ë cilit nuk bëhet me dije. Nga hetimet rezultoi se 48-vjeçari është person me precedent të mëparshëm dhe se ka probleme mendore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img