Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Qëlloi me thikë pranë zemrës Endri Nekajn në Durrës, Policia shpall në kërkim autorin, të plagosurin e arreston në spital (DETAJE)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Endri Nekaj është arrestuar nga Policia e Durrësit në kushtet e flagrancës, pas sherrit që ndodhi me thika pasditen e djeshme, në zonën e Plazhit. 27 vjeçari mbeti i plagosur me thikë, shumë pranë zemrës.

Nekaj u dërgua me urgjencë në spital dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve, si dhe të forcave të policisë që e arrestuan në kushtet e flagrancës. Endri Nekaj akuzohet për veprën penale “Vrasje në rrethana cilësuese, e mbetur në tentativë”.

Ndërkohë, nga Blutë e qytetit bregdetar është shpallur në kërkim shtetasi me incialet D.B 26 vjeç. Ai akuzohet për veprën penale “Vrasje me dashje” pasi ka qëlluar me thikë Endri Nekajn.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img