Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
20 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Qëlloi me thikë gjyshin e gjyshen, habit 19-vjeçari: Ja pse e bëra

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Tiranë, ku 19-vjeçari Benjamin Kaso qëlloi me thikë gjyshen e tij Hajrie Agai, 70-vjeç dhe gjyshin e tij Shaban Agai, 80-vjeç.

Por efektivat e policisë kanë mbetur të habitur me përgjigjen që iu ka dhënë i riu kur është pyetur se përse e kreu krimin e rëndë.

Ai mësohet të ketë thënë se ka qëlluar mbi gjyshërit e tij për shkak se “e tallnin”. Por policia dyshion se i riu mund të ketë qenë nën efektin e lëndëve narkotike. Një pistë tjetër është ajo e gjendjes së rënduar për shkak të depresionit.

Më shumë

spot_img